Kargo ve Teslimat

Kargo ve teslimat

Sevkiyat:

Ödeme firmaya ödenip bu ödeme onaylandıktan sonra yada kapıda ödeme yöntemi seçildiyse ürün hazırlanıp teslimat sırasında ödeme almak için sevkiyat yapılır. ALICI ve SATICI’nın onay olmadan sevkiyat yapılmaz.

Teslimat:

Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kurye tarafından alıcının adresine teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 30 gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir.

Bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen saat süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra teslimat bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen zaman içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine info@anatoliayazilim.com e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.