BİZ KİMİZ?

Sektörde bulunduğu 15 yıl boyunca Bilişim ve Yazılım alanlarında büyük şirketlere kurumsal hizmetler sunan Anatolia Yazılım Otomasyon Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. bugün geldiği noktada da yüzlerce kuruma profesyonel hizmetler vermeye devam etmektedir.

Faaliyetlerine yoğun olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinde devam eden Anatolia Yazılım, yer ve mekan gözetmeksizin platform bağımsız hizmetler vermekte ve çözümler üretmektedir.

Hızla gelişen teknolojiyi oldukça yakından takip etmenin bir zorunluluk olduğunun bilincinde ve sorumluluğunda olan Anatolia Yazılım Ekibi olarak sizlere de katma değerli çözümler üretebilmek için sabırsızlanıyoruz.

Misyonumuz
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına profesyonel ve dünya standardında çözümler sunmak,
  • Dünya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
  • Tüketen değil, üreten olarak, Türkiye’nin kalkınmasına destek olmak,
  • Bilişim sektörüne, gerek bilgi gerekse de teknolojik anlamda katkıda bulunarak, sektörün gelişmesini sağlamaktır.
Vizyonumuz

Çalışanlarımızın kişisel gelişiminin direkt olarak firma kültürümüze etki edeceğinin bilincindeyiz.

Bu sebeple, müşteri memnuniyeti kadar, çalışan memnuniyetini de öncelikler arasına almaktayız.

ozel-yazilim
Amacına Uygun Özel Yazılım

Uygulama Programlama konusundaki eskiye dayanan tecrübemiz ve yeni teknoloji kullanım imkanlarımız sayesinde işletmenizin/kurumunuzun/şirketinizin ihtiyaç duyduğu uygulamalarımız ile işletmenize değer katıyoruz.

mobile-apps
MOBİL UYGULAMALAR

Mobil uygulama çalışmaları günümüz yaşantımızda müşterilere farklı deneyimler yaşatmaktadır. Mobil Uygulama ile firmanızın tanıtımını içerik, görsel tasarımı, yazılımla birleştirerek tanıtımlarını yapabilirsiniz.

web-design
Dinamik Web Tasarımı

Web tasarım hizmeti, web yazılım alanında google arama motoru optimizasyon konusunda çalışmalar yapmaktayız. Amacımız basit internet siteleri yerine insanların aradıkları tasarımı kolayca bulabilecekleri, anlaşılır bilgilere sahip görselliği güçlü web siteleri oluşturmaktır.

Bize ulaşın
Öneri, düşünce ve istekleriniz için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok değerlidir.
Ofisimize Gelin
Yol hikayenizi yazarken kahveye de bekleriz...
Maille Ulaşın
7/24 bize ulaşabilirsiniz. E-maillerinizi en kısa sürede cevaplayacağız.
Bize Yazın
Hizmetlerimiz ile ilgili görüşleriniz, talepleriniz ve önerileriniz bizim için çok değerli, görüş ve öneriniz için tıklayın.