Google Apps E-posta Entegrasyonu

Büyük veya küçük, kurumsal veya kurumsal olmaya aday işletmelerin, şüphesiz ki en önemli gider kalemlerinden biri e-posta işletim masraflarıdır. Şirketinizdeki bilgisayar kullanıcılarına tahsis ettiğiniz e-postalar için en az bir tane E-posta sunucunuz olmalı. E-posta sunucunuz elektrik masrafı, aylık ya da bakım maliyeti de vardır elbette. Bu e-posta sunucunuz için en az bir tane de Bilgi İşlem Personeliniz vardır değil mi ? E-posta sunucunuzun bir de yedekleme maliyeti vardır. Extra hard diskler, yedekleme üniteleri, zamansız ortaya çıkan sorunlar ve daha neler neler.

İşte bu noktada, Anatolia Yazılım olarak bu masrafları neredeyse sıfıra yakın bir maliyet ile yok edebiliriz desek ? E-posta masraflarınızı en aza indirgemek için Google Apps E-posta hizmetini tercih etmek gerçekten akıllıca bir iş.

Sunucu masrafından, bilgi işlem elemanı maaşından, yedekleme ünitelerinden, kullanıcı sorunlarından, elektrik masrafından ve diğer masraflardan kurtulmanın tek yolu Google Apps E-posta Hizmeti. Gerçekten akıllıca…