Aylar: Mart 2012

Sanal Pos – Online Bayi Tahsilat Sistemleri

Sanal Pos Kurulumu

Türkiye’deki tüm bankalar için geliştirmiş olduğumuz sistemler sayesinde bayilerinizden veya müşterilerinizden kredi kartı ile online tahsilat yaptırabilirsiniz. Anatolia Yazılım’ın işletmenize özel olarak programladığı sistem sayesinde ister tek çekim, ister taksitli olarak kredi kartı ile ödeme alabilir, hatta isterseniz bu tahsilatınızın kendi muhasebe programınıza otomatik olarak alacak kaydedilmesini sağlayabilir, tahsilat yapıldığı zaman mail gönderilmesini ya da […]

Profesyonel Hosting, VPS ve Fiziki Sunucu

Server

Bir web sitenizin ya da yüzlerce web sitenizin barınacağı, elektrik kesintilerine, doğal felaketlere karşı korunmuş, %99.8 ayakta kalabilme (uptime) garantisi bulunan sunucularımız ile işletmenizin hosting, sanal sunucu ya da fiziki sunucu ihtiyaçlarınıza profesyonel olarak çözüm buluyoruz. Linux ya da Windows sunucular arasından projenize ve bütçenize uygun olanı seçmek ve devamını Anatolia’ya bırakmak… Zekice…

Single post (Demo)

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.

Uygulama Programlama / Program Geliştirme

Uygulama Geliştirme - Program Geliştirme

Uygulama Programlama konusundaki eskiye dayanan tecrübemiz ve yeni teknoloji kullanım imkanlarımız sayesinde işletmenizin/kurumunuzun/şirketinizin ihtiyaç duyduğu uygulamaları gerek Windows ortamında, gerek Macintosh ortamında programlıyoruz işletmenize değer katıyoruz.

Google (SEO) Arama Motoru Optimizasyonu

Google Seo Çalışması

Web sitelerinizin Google arama motorunda en üst sıralarda çıkması çok ama çok önemlidir. Bu noktada Anatolia Yazılım olarak, Google Arama Motoruna özel optimizasyon çalışmaları yaparak web sitenizi üst sıralara çıkartırız ve web sitenizin daha görünür hale gelmesini sağlayarak, kazancınızı artırırız.

Sosyal Medya Uygulama Programlama

Sosyal Medya Uygulama programlama

Günümüz firmalarının, rakipleri ile arasındaki farkı açmalarının yolu Internet Sosyal Medya’sını etkin olarak kullanmaktan geçiyor. Facebook ve Twitter gibi dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılan mecralar için, Resmi Facebook Sayfalarınızı tasarımını yapabilir ve sayfalarınızı sadece durağan bir sayfa olmaktan öte, interaktif olarak kullanıcılarınız ile iletişim kuran bir mecraya dönüştürebiliriz.